تاریخچه


تاریخچه آریانا

تاريخچه :     
از سال 1352با دريافت پروانه کار از اتاق اصناف پايتخت وارد عرصه توليد شده و توليدات شيرآلات ساختماني را با نام ايران دانش آغاز نموده است.با انقلاب صنعت کشور ،ما گامي ديگر برداشته و با دريافت پروانه بهره برداري از وزارت صنايع در سال 1372رسماً توليدات شيرآلات بهداشتي را جهت ارائه به بازار داخلي و خارجي شروع و به منظور ارتقاع در زمينه کيفيت و بروز رساني محصولات که با استفاده از مهندسين مجرب و کار ورزيده صورت پذيرفت با تغيير نام تجاري به آريانا در سال 1384مفتخر به دريافت نشان استاندارد ملي جهت دو گروه از محصولات(کلاسيک 1546واهرمي6679)نائل آمده که همزمان با آن استاندارد جهاني ايزو 9001-2008 و کنترل کيفيت جهاني IQNET ايتاليا را نيز دريافت نموده ايم. پس از نشان استاندارد ملي جهت محصولات توليدي در سال 1386نيز به عضويت انجمن صنفي توليدکنندگان شيرآلات بهداشتي کشور،بعنوان عضوي فعال در زمينه تصميم گيري توليد شيرآلات بهداشتي نائل آمده ايم. در حال حاضر توليدات اين کارخانه بانشان استاندارد ملي با 5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش رايگان که با بسته بندي متنوع در سراسر کشور و همچنين کشورهاي همسايه توزيع مي گردد. خدمات پس از فروش ما شامل بازديد،تعمير و تعويض قطعات و تعويض کامل شير و اياب و ذهاب که از زمان نصي طبق شرايط مندرج در کارت طلايي مي باشد از طريق نمايندگي هاي رسمي سراسر ايران بصورت سرويسکاري انجام مي پذيرد ارائه مي گردد. در آخر ما مفتخريم که امروز به لطف خداوند توانسته ايم به عنوان يکي از توليد کنندگان شيرآلات بهداشتي استاندارد نقش مهمي در شکوفايي صنعت کشور اسلامي مان،ايران ايفاء نماييم و باعث افتخار است که خدمتگذار ملت ايران باشيم.

مدیران

ریاست هیات مدیره

ریاست هیات مدیره

حاج آقای علی دانشی

مدیرعامل

مدیرعامل

آقای هادی دانشی

نایب رئیس هیات مدیره

نایب رئیس هیات مدیره

آقای حسین دانشی

مدیریت دفتر کارخانه

مدیریت دفتر کارخانه

آقای علی بادامیان

مدیر کنترل و کیفیت

مدیر کنترل و کیفیت

آقای حمزه یوسف طهرانی

نوع فعالیت ها


فعالیت

آريانا با 40سال سابقه درخشان با استفاده از مهندسين مجرب و کادري ورزيده در زمينه توليد انواع شيرالات بهداشتي و ساختماني گام برداشته و از افتخارات ما موفقيت در عرضه با کيفيت و کميت کالا،خدمات پس از فروش گارانتي،بسته بندي جديد و صادرات به کشور هاي مختلف و بالاتر از همه و همه جاي ايران عزيز در خدمت شما هموطنان گرامي.

دست در دست هم به اميد آبادي ايران

استاندارد ها


استاندارد ها


استاندارد بين المللي ISO9001:2008     
کارخانه آريانا در تاريخ05/10/2009 موفق به استقرار سيستم مديريت کيفيت براساس استاندارد بين المللي ISO9001:2008از شرکت IMQايتاليا (يکي از 10شرکت برتر گواهي دهنده در سطح بين المللي با پيشينه بيش از نيم قرن تجربه و بزرگترين عضو شبکه بين المللي کيفيت IQNET)گرديد.     

نشان استاندارد ايران     
کارخانه شيرآلات بهداشتي و ساختماني آريانا در سال 1384توانست با رعايت استاندارد ملي شماره هاي 1546و6679از علامت استاندارد ايران براي فرآورده هاي خود شامل شير هاي مخلوط اهرمي مکانيکي،تک پايه ظرفشويي(سينک)اهرمي،تک پايه دستشويي(روشويي) اهرمي، ديواري اهرمي،دوش حمام اهرمي،ديواري کلاسيک ،توکاسه و دوش حمام کلاسيک با نام تجاري کلمه آريانا  بر روي محصولات خود درج نمايد.

تقدیر نامه ها


نمایشگاه بین المللی 2010 سوریه

پنجمین نمایشگاه بین المللی تهران سال1384

نمایشگاه بین المللی ساختمان اصفهان سال 1387

دهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان خوزستان

دهمین نمایشگاه صنایع و تجهیزات تهران 1391

یازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اهواز 1393

یازدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان ارومیه 2015

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 1394